lanyicka.bainry.com
true
Morpheus 8
 

Morpheus 8

od 350
Morpheus 8 je absolútnou špičkou vo svete estetickej medicíny, ktorá kombinuje mikroihličkovanie s rádiofrekvenciou, čím dochádza k prirodzenej stimulácii produkcie kolagénu. Toto ošetrenie pomáha remodelovať a sťahovať a kontúrovať kožu + zmenšiť strie. Výsledkom je  žiarivejší a mladistvejší vzhľad pleti. Ošetrenie je mierne invazívne, pred výkonom bude použitý anestetický krém.
 
Pre koho je ošetrenie Morpheus 8 vhodné?
 
Morpheus8 je určený pre mužov a ženy na redukciu znakov stárnutia pleti, ako sú vrásky, jemné linky, uvoľnená pokožka, tiež je vhodný na liečbu akné, jaziev po akné a veľkých pórov.   Je možné ho použiť na všetky typy pleti (suchá, mastná, citlivá). Jedinečné vlastnosti umožňujú ošetrenie aj tmavších tónov s malým rizikom pozápalovej hyperpigmentácie, ktorá je bežná pri iných metódach resurfacingu.
 
Ktoré oblasti môžu byť ošetrené?
 
Morpheus8 môže byť použitý na ktorúkoľvek oblasť, ktorá potrebuje omladiť. Oblasti tváre, tela, kde sa nachádzajú vrásky, pigmentové škvrny, jazvy po akné sú ideálne na ošetrenie prístrojom Morpheus 8. Najčastejšie ošetrované oblasti sú tvár, krk, dekolt, lakte, kolená.
 
Koľko ošetrení je potrebných?
 
V závislosti od ošetrovanej oblasti sa odporúča 1-3 sedenia v rozmedzí 4-6 týždňov. Výsledky uvidíte už po 1. ošetrení. Efekt môže pretrvávať 2-5 rokov.
 
Kedy uvidím prvé výsledky?
 
Viditeľné výsledky uvidíte pár dní po ošetrení, typicky 3 týźdne po ošetrení. Najviditeľnejšie výsledky sa objavia po 3  mesiacoch po ošetrení.
 
Aký je benefit frakčnej energie?
 
Bolo vedecky preukázané, že frakčná rádiofrekvenčná energia preukázateľne redukuje vrásky, tuk a obnovuje kolagén.
 
Kedy si môžte aplikovať make-up?
 
Make-up si môžete aplikovať 1-2 dni po liečbe. Pár dní po liečbe (2-3 dni) môžete vidieť mikro-chrastičky, tiež začervenanie, ktoré môže pretrvávať aj viac ako týždeň.
 
Čo mám robiť po ošetrení?
 
Ošetrovanú oblasť je potrebné hydratovať krémom a musíte sa vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu. Tiež sa odporúča aby pacienti používali krém s UV faktorom 50+. Ošetrenie je vhodné absolvovať aj v lete, robí sa celoročne.
 
Objednajte sa na konzultáciu.
Formulár

Napíšte nám