Späť
02

Čelo

LPG endermológia

Predstavujem Vám najnovšiu a najvyššiu radu LPG technológií LPG Alliance Cellu M6 medical (ktorý je spomedzi všetkých LPG prístrojov najsilnejším), ktorý je určený na skrášľujúce ošetrenia tváre, tela, jaziev, ale aj medicínske ošetrenia ako napríklad liečba chronickej bolesti, opuchov, kĺbov…
Telové ošetrenia sú určené na spevnenie povolenej kože, redukciu celulitídy a zoštíhľovanie. Je jedinou technikou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou a cvičením, ani liposukciou. Vďaka stimulačnémo efektu na kolagénové vlákna a elastín sa pokožka spevňuje a vyhladzuje, čo ocenia aj mamičky po pôrode, ktoré majú problém s ochabnutou kožou na brušku.
Tento stroj proste zaberie tam, kde diéta a cvičenie zlyhávajú. Lipomasáž je neinvazívna a veľmi príjemná metóda ako docieliť krásnu a štíhlu postavu. Intenzita podtlaku aj masáže sa reguluje v priebehu tak, aby ošetrenie bolo príjemné.
A v čom je CELLU M6 výnimočný? Vďaka pripojenému tabletu a novému diagnostickému systému EndermoScan, ktorými je prístroj Cellu M6® Alliance vybavený, sa unikátna starostlivosť endermologie® presne prispôsobí každému klientovi „na mieru“ a aplikuje sa v závislosti na požadovanej dĺžke ošetrenia. Vďaka dokonalej synergii pôsobenia valčeka a klapky pracuje prístroj Cellu M6® Alliance na jednej časti tela súčasne trojnásobne: eliminuje tuk, vyhladzuje pomarančovú kožu a spevňuje pokožku.

Ako často sa chodí na ošetrenie?
Ošetrenie je možné absolvovať celoročne
Kúra pozostáva z 10 až 12 ošetrení v intenzívnych intervaloch (2-3x za týždeň)
Už po 3-4 ošetrení si všimnete zmeny v kvalite a pevnosti pokožky
Udržiavacia fáza – dosiahnuté výsledky si udržíte následnými ošetreniami, podľa stavu pokožky odporúčame udržiavacie ošetrenia raz alebo dvakrát za mesiac.

Čo dokážeme:
Celulitída – lipomasážnou kúrou dosahujeme fyzické aj vizuálne zlepšenie stavu celulitídy

Zoštíhlenie a formovanie postavy – tento program stimuluje štiepenie tukov a spôsobuje delenie a uvoľňovanie mastných kyselín v problémových partiách. Postava sa formuje a modeluje ku krajším krivkám
Spevnenie – masážou sa stimulujú fibroplasty (základné bunky väziva), dochádza k posilneniu podpornej siete kolagénových a elastínových vlákien v tkanive a teda k spevneniu pokožky. Predchádza ochabovaniu. Vhodné pri chudnutí a pre znovunavrátenie pevnej pokožky.
Lymfodrenáž – zlepšuje prúdenie lymfy, napomáha odbúravaniu toxínov z orgainzmu a uľavuje od pocitu ťažkých nôh, pomáha proti zadržiavaniu vody
Popôrodné bruško – ošetrenie ochabnutej kože na brušku, prinavrátenie pôvodného tvaru postavy
Relaxačné ošetrenie – uvoľňujúce ošetrenie pred/po športovom výkone, na uvoľnenie svalov.
Relaxačná masáž chrbta – uvoľnenie svalov a spaziem a jedinečnú relaxačnú masáž chrbta.

 

CENNÍK OŠETRENÍ LPG CELLU M6 ALLIANCE PREMIUM MEDICAL:

⚜️ LPG overal: 35€
Pri kúpe permanentky 10x40min overal ZDARMA, pri 10x30min overal za 15€.

……………..
➡️ Telo:
1x40min 60€
1x30min 50€
10x40min 450€ (45€/1 ošetrenie)
10x30min 350€ (35€/1 ošetrenie)

……………..
➡️ Tvár:
Anti-aging (obnova kontúr, spevnenie, omladenie, redukcia tuku a zadržiavania vody, rozprúdenie lymfy)
10x40min 450€ (45€/1 ošetrenie)
10x30min 350€ (35€/1 ošetrenie)
👑 Rozjasnenie pleti (pred spoločenskými akciami) 1x15min 30€

……………..
➡️ Chronické bolesti svalov a kĺbov, opuchy, stáza lymfy, pooperačné a poúrazové jazvy, všetky estetické a lekárske ošetrenia – cena a počet ošetrení po dohode s lekárom na základe individuálnych potrieb pacienta a konkrétneho problému.

……………..
🧴 V cene sú zahrnuté originálne certifikované kozmetické produkty LPG pre zosilnenie účinku. Kozmetiku, čaje a výživové doplnky si môžete u nás zakúpiť aj na domáce použitie.

 • LPG endermológia

  Telové ošetrenie 10x30 minút.

  Trvanie:
  10 x 30 min.
  Cena:
  350€
 • LPG endermológia

  Telové ošetrenie 10x45 minút.

  Trvanie:
  10x45min.
  Cena:
  450€
 • Aplikácia biodermálnych nití
 • Estetický ateliér lanyicka.sk - úvod